TOPlist TOPlist

G21 Perfect smoothie Vitality recenzia

207.90 € 220.50
G21 Perfect smoothie Vitality recenzia

Mixujete veľa koreňovej zeleniny? Potrebujete ju mať do hladučka rozmixovanú v čo najkratšom možnom čase? Hľadáte stolný mixér, ktorý zvládne úplne všetko? Potom sa s nami pozrite na G21 Perfect smoothie Vitality, a sami posúďte či ste našli to čo hľadáte alebo ešte v hľadaní budete pokračovať.

 

Pre váš prosperujúci biznis

G21 Perfect smoothie Vitality, ako uvádza výrobca je vhodný na komerčné použitie. Disponuje nádobou s veľkým objemom 2,5l , čo je veľmi užitočné na prípravu krémových polievok alebo smoothie pre viac ľudí. Nádoba je vyrobená z Tritanu, teda odolného plastu bez obsahu BPA.  Samotná nádoba ma veľmi ohúrila, je ľahučká a hlavne vhodná na časté umývanie, nemusíte sa báť že sa vám len tak rozbije.

G21 Perfect smoothie Vitality

 

Excelentný výkon a spracovanie

Mixér disponuje s motorom, ktorý má príkon až 1680w. Otáčky je možné regulovať otočným potenciometrom, ktorý vyzerá veľmi odolne. Dva vypínače, ktoré sú umiestnené na prednej strane, vyzerajú taktiež odolne a pravdepodobne vydržia množstvo prepínaní.

G21 Perfect smoothie Vitality môžete dostať hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Samotný dizajn produktu je podľa môjho názoru elegantný, a zapadne do akejkoľvek prevádzky alebo kuchyne.

G21 Perfect Vitality farebne prevedenia

 

Príprava jedál a ďalšie postrehy

Lahodné ochladenie v letnom období

Ako prvú som skúšal vyrobiť zmrzlinu, keďže výrobca udáva, že mixér disponuje vylepšeným chladením nožov. Bol som veľmi milo prekvapený! Mixér pri tak vysokom výkone dokázal spracovať suroviny rýchlo a pritom s minimálnym rozpustením surovín.

Raw, raw je naj najzdravšie!

Ďalej som testoval koreňovú zeleninu. Mrkva, petržlen, zeler a surová cvikla nerobili mixéru žiaden problém. Nakrájané boli na väčšie kúsky, občas ich bolo potrebné využitím šikovného “šťuchadla” pomiešať, avšak finálny výsledok ma znovu ohúril. Pri vysokom výkone boli do minútky, všetky suroviny do hladka rozmixované!

Hlučnosť mixéru je priemerná, avšak pri plnom výkone je už trošku vyššia.  Vzhľadom k motoru ktorým disponuje je ale hlučnosť ešte nízka, niektoré stolné mixéry sú už pri 700w hlučnejšie. G21 Perfect smoothie Vitality, vo finále vyšiel s pozitívnym hodnotením a zanechal skvelý dojem!

G21 Perfect smoothie Vitality recenzia
Ohodnotiť
8.5 Celkové hodnotenie
Jednotka na trhu!

Mixér priamo stvorený na časté používanie. Perfektný pre podnik, a taktiež pre každú kuchyňu!

9.1Naše hodnotenie
Dizajn
10
Kvalita
10
Hlučnosť
8
Cena
8.5
8Hodnotenie používateľov
Dizajn
10
Kvalita
10
Hlučnosť
6
Cena
6
PLUSY
 • vysoký výkon
 • veľký objem nádoby
 • jednoduché používanie
 • rozmixuje aj malé zrnká
MÍNUSY
 • hlučnosť
Pridať vašu recenziu  |  Pozrieť recenziu produktu a komentáre

1 Comment
 1. Odpovedať
  Ondro september 24, 2017 o 4:04 pm
  4
  Dizajn
  100
  Kvalita
  100
  Hlučnosť
  60
  Cena
  60

  Po pol roku môžem povedať že stal za každý cent. Jednoduché čistenie. Rozmixuje semiačka a taktiež akúkoľvek tvrdú zeleninu. Ak nad ním uvažujete, smelo do toho

  VÝHODY Veľmi kvalitny Vysoký vykon Ľahké umývanie Plastova nadoba
  NEVÝHODY Hlučný

Napísať komentár

Celkové hodnotenie

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Cameras (0)
 • Phones (0)
Compare
0