TOPlist TOPlist

Orava RM-205 W recenzia

29.01 €
Orava RM-205 W recenzia

Potrebujete mixovať, miešať, sekať a drviť všetky možné suroviny a dosahovať skvelých výsledkov? Pozrite sa s nami bližšie na stolný mixér Orava RM-205 W, ktorý milo prekvapil mňa, a pravdepodobne prekvapí aj vás.

Slovák pôvodom

Stolný mixér  Orava RM-205 W, je vyrobený na Slovensku a teda má ako väčšina z nás slovenské korene.  Dizajn mixéru je jednoduchý, avšak elegantný.  Telo je vyrobené z plastu, a obsahuje kovové prvky ktoré veľmi dobre ladia so zvyškom tela. V strede sa nachádza otočný potenciometer, s troma polohami. Sklenená nádoba už len dotvára celkový vzhľad. U mňa osobne po rozbalení úplný “wau” efekt. Mixér je naozaj krásny.

Za málo peňazí veľa muziky

Mixér ORAVA RM-205 W zvládne vďaka 6-čepeľovému nerezovému nožu všetko čo potrebujete. Jeho výkon dosahuje až 500 W, čo zaručí perfektné výsledky.

Výkon sa dá nastaviť medzi dvoma rýchlostnými stupňami. Mixér disponuje taktiež funkciou Pulse, ktorá pomocou maximálneho výkonu dokáže dokonale rozdrviť ľad. Objem sklenenej nádoby je 1,5 litra, takže sa do nej zmestí dostatok surovín bez krájania.

Jednotlivé časti mixéra je možné umývať v umývačke riadu, samozrejme okrem motora 🙂

 

Funguje tak dobre ako vyzerá

Prišiel čas na testovanie samotného mixéru, teda ako funguje, preto tu všetci vlastne v konečnom dôsledku sme. Popravde som nevedel čo môžem očakávať.

Tak som začal s jednoduchými ovocnými smoothies, ktoré zvládol bravúrne v krátkom čase. Pokračoval som s horúcimi surovinami z ktorých spravil chutnú krémovú polievku.

Tak prichádzame k surovej zelenine. S brokolicou nemal žiadny problém, rozmixoval ju úplne dokonale. Mrkva, petržlen a zeler boli už trošku problém keď neboli nakrájané na menšie kúsky. Mixovanie mu trvalo trošku dlhšie ale finálny výsledok veľmi obstojný!

Finálny verdikt

Mixér som testoval po dobu niekoľkých dní, počas ktorých prešlo cez jeho nože asi 10 receptov. Všetky suroviny zvládol spracovať a pritom som bol vždy prekvapený. Výsledkami som bol tak ohromený, pravdepodobne kvôli tomu, že som za takú nízku cenu nemal moc vysoké očakávania. Avšak vo finále ho môžem len a len odporučiť.

Orava RM-205 W recenzia
Ohodnotiť
8.8 Celkové hodnotenie
Overená kvalita!

Mixér som testoval po dobu niekoľkých dní, počas ktorých prešlo cez jeho nože asi 10 receptov. Všetky suroviny zvládol spracovať a pritom som bol vždy prekvapený.

Dizajn
7.5
Kvalita
9.5
Hlučnosť
9
Cena
9
PLUSY
  • cena
  • výkon
  • dizajn
MÍNUSY
  • trochu hlučnejší
Pridať vašu recenziu

Máte skúsenosti s týmto produktom? Pridajte hodnotenie.

Napísať komentár

Celkové hodnotenie

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0