TOPlist TOPlist

10 najkrajších kuchynských liniek! Lacné kuchyne do bytu alebo domu

Každá správna gazdiná alebo skvelý šéfkuchár vie, že v peknej a funkčnej kuchyni sa varí najlepšie. Na slovenskom trhu nie je o krásne a dizajnovo prepracované kuchyne núdza. A tak nie je práve jednoduché si vybrať. Prinášame vám zoznam 10 najpreferovanejších kuchynských zostáv zostavený na základe recenzií zákazníkov.

Kuchyňa Mona – skutočná kráľovná ekonomickej triedy


Kuchynska linka mona

Kuchyňa nemusí byť obrovská na to, aby splnila všetky vaše potreby. Kuchynská zostava Mona sa pokojne zmestí i do menšieho priestoru a zároveň bude vyzerať štýlovo. Šírka kuchyne je 180cm, vďaka čomu je použiteľná aj v menších bytoch alebo kuchynských kútoch.

Zaujímavá je kontrastným prevedením skriniek. Čelné steny horných skriniek sú v bielom farebnom prevedení a spodné v tmavšom prevedení Dolce dub carbone.

Zobraziť v obchode

Okrem skriniek dostanete v základnom balení aj pracovnú dosku. Spotrebiče a drez si môžete pokojne zvoliť podľa vlastných predstáv, tie kuchyňa síce neobsahuje, ale dajú sa jednoducho dokúpiť.

Späť ↑

Kuchyňa Prado od Tempo Kondela – doprajte si pocit výnimočnosti a luxusu s leskom Vašej kuchyne


Kuchyna novynabytok kondela

Aby bola kuchyňa skutočnou kráľovnou, mala by sa lesknúť a ligotať. S kuchynskou zostavou Prado od výrobcu Tempo Kondela, v tom nie je žiaden problém. Kuchynská linka Prado vám ponúkne najvyšší lesk v odtieňoch sivej a krémovej farby.

Zobraziť v obchode

Korpus kuchynskej zostavy je sivej farby. Vrchné skrinky sú v odtieni krémovej farby s pridaným vysokým leskom a spodné skrinky v sivej farbe taktiež s vysokým efektom lesku. Horné i dolné skrinky sú vyrobené z materiálu MDF. Dolné skrinky disponujú pracovnou doskou a spodnou lištou. Pracovná doska má hrúbku 28 mm. Drezová skrinka sa dodáva bez pracovnej dosky a je možné si k nej prikúpiť univerzálny drez.

Nemáte radi zbytočný hluk? S kuchynskou linkou Prado budete spokojní i v tomto smere. Dvierka skriniek sú dodávané s tlmičmi s tzv. tichým zatváraním a tak pri zatváraní nebudete počuť nič. Úchyty sú z kovu.

Šírka vrchnej i spodnej časti kuchyne je 260cm.

Späť ↑

Kuchyňa Modena – zložte si ju podľa seba


Kuchyňa modena lacna

Kuchyňa Modena sa pýši svojou variabilnosťou, môžete si ju poskladať presne podľa svojich preferencií. Jednotlivé diely sú nadizajnované a vyrobené tak, aby ste ich mohli umiestniť v ľubovoľnom poradí a stále pôsobili nadčasovo.

Dvierka a zásuvky sú vyrobené vo dvoch farebných kombináciách dreva: Rijeka svetlá a Rijeka tmavá. Pracovná doska krásne ladí s oboma farbami dvierok a zásuviek, je to svetlá travertín light farba. Úchytky sú vyrobené z hliníka a tak krásne ladia ku štýlu zostatku kuchyne.

Zobraziť v obchode

Kuchyňa obsahuje metaboxy a plynové piesty. Ďalšou dominantou je ukončenie hrán pomocou úpravy ABS, ktorá zvyšuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu sa vyznačuje kuchynská linka nielen farebnou stálosťou ale aj odolnosťou voči vlhkosti.

Vrchné skrinky majú výšku 72cm a 30cm hĺbku, spodné skrinky sú vysoké 82cm a hlboké 52cm.

Späť ↑

Kuchynská linka Jura new B – vhodná ku každej farebnej kombinácii


Kuchynská linka lacná jura

Lacná kuchynská linka Jura je vyhotovená v jedinečnom farebnom prevedení, ktoré zaujme už na prvý pohľad. Vďaka zaujímavej farebnej kombinácii je vhodná do každej domácnosti a ľahko sa kombinuje s ostatnými doplnkami kuchyne.

Skrinky sú vyhotovené z kvalitnej laminovanej drevotriesky v bielej farbe kombinovanej s tmavými časťami farby wenge. Korpus z tej istej drevotriesky je ladený vo farbe wenge tiež. Úchytky na dvierkach sú plastové. Odolnosť pántov je zabezpečená kovovým metalovým materiálom. Hrúbka pracovnej dosky je 28mm.

Zobraziť v obchode

Základná zostava obsahuje 4 horné a 3 dolné skrinky. Spodné skrinky okrem drezovej sú dodávané s pracovnou doskou. Spodná lišta je súčasťou základnej zostavy. Ku zostave je možné si zakúpiť univerzálny Ľ/P drez.

Celková šírka kuchyne spolu s digestorovou skrinkou je 2,6m. Rozmer spodnej časti je 2m.

Späť ↑

Kuchyňa Sonia – malá, ale šikovná


Kuchyna sonia

Myslíte si, že máte príliš malý kuchynský priestor? S kuchynskou zostavou Sonia značky Halmar sa zmestíte všade a navyše v nej nájdete všetko čo potrebujete. Celková šírka kuchyne je 220cm a hĺbka od 31 do 60cm.

Zobraziť v obchode

Je vyrobená z MDF drevotriesky. Vďaka farebnému prevedeniu bielej + slivky Wallis sa stane ozdobou každej domácnosti. Farebnú kombináciu skvele dopĺňa pracovná doska vo farbe granit a s hrúbkou 28mm.

 

Späť ↑

Kuchynská linka Fabiana – buďte stále „in“ v bielom


Kuchynska linka fabiana

Biela je zárukou úspechu. Hodí sa proste všade. Kuchyňa od nábytku Tempo Kondela pôsobí vďaka bielemu prevedeniu jednoducho a zároveň veľmi moderne.

Zobraziť v obchode

Zostava je vyrobená z DTD laminovanej drevotriesky. Rozmer vrchnej zostavy vrátane digestorovej skrinky je 2,4 m. Rozmer spodnej zostavy skriniek je 1,8m. Pracovná doska sa dodáva v hrúbke 28mm a je dodávaná spolu so skrinkami v základnej zostave. Drezová skrinky je bez pracovnej dosky a bez drezu. Ten si však môžete zakúpiť.

Ako bonus si môžete prikúpiť pracovnú dosku Fabiana granit antracit, ktorá ozvláštni vzhľad kuchyne.

Späť ↑

Kuchynská linka Eliza – komfort a elegancia v jednom


Lacna kuchyna eliza

Kuchyňa je vhodná pre rozmernejšie priestory. Je vyrobená v modernom štýle z kvalitnej drevotriesky s hrúbkou 15mm.

Eleganciu podtrhuje spojenie farieb Dub Wenge a Rijeka svetlá. Zatiaľ čo korpus a spodné skrinky sú vo farbe Dub Wenge, vrchné skrinky sú svetlejšie vďaka odtieňu Rijeka svetlá. Moderný dizajn dopĺňajú aplikácie farby Rijeka svetlá vsunuté do spodných Wenge skriniek.

Zobraziť v obchode

Pracovná doska je dodávaná v hrúbke 28 mm a v prevedení Rijeka svetlá ozvláštňuje dizajn spodných skriniek. Na okrajoch dosky je nalepená odolná 2mm hrubá ABS páska, ktorá zabráni poškodeniu i pri najväčšom zaťažení. Pánty skriniek sú nastaviteľné.

Späť ↑

Kuchynská linka Alina – najkrajší doplnok kuchyne je kuchynská linka


Kuchynska linka do bytu alina

Ak potrebujete kuchyňu, ktorá nie nebude fádna, kuchynská linka Alina je pre Vás to pravé. Fronty, dvierka kuchyne, sú vypracované v prevedení Piemonte. Korpus sa vyrába v prevedení Vieneto.

Zobraziť v obchode

Pracovná doska rozjasňuje kuchyňu farbou mramor svetlý a jej hrúbka je 28mm. Vodorovné úchyty kuchyne podtrhujú moderný dizajn, ktorým pôsobí. Celková šírka kuchyne je 240cm a hĺbky skriniek sú 30-60cm.

 

 

Späť ↑

Kuchynská linka Chamonix –dvojfarebný dizajn pre najvyššiu eleganciu


Lacna kuchyna chamonix

Kuchynská linka Chamonix sa vyrába v dvojfarebnom prevedení. Korpus je vyrobený v prevedení Chamonix, dvierka a zásuvky sú zo chamonixu a tmavého dreva. Pracovná doska v béžovej farbe krásne spája kontrast do jedného moderného celku. Jednotlivé časti kuchyne sú navrhnuté tak, aby ste si ich mohli poskladať presne podľa Vašich predstáv, a teda v ľubovoľnom poradí.

Zobraziť v obchode

Šírka kuchyne je 240cm a výška 180cm. Výška horných skriniek je 72cm a hĺbka 29cm. Spodné skrinky sú hlboké 55cm. Pracovná doska je rozdelená na dve časti, jedna má šírku 60cm a druhá 40cm, hrúbka dosky je 28mm.

Späť ↑

Kuchynská linka Livia –dvojfarebný skvost vo Vašej kuchyni


Lacna kuchyna livia dub

Kuchynská zostava Livia sa skladá zo siedmich skriniek a je vhodnejšia do priestrannejších kuchýň. Vyrába sa v prevedení dub sonoma svetlá a dub soboma tmavá. Tieto farby možno krásne kombinovať a vytvoriť tak nadčasový dizajn kuchyne.

Zobraziť v obchode

Celková šírka kuchyne je 240cm. V hornej časti kuchyne sa nachádza dvojdielna presklená  skrinka so šírkou 80 cm, úzka skrinka s plnými dvierkami so šírkou 40 cm, nižšia skrinka nad digestor s jednými dvierkami so šírkou 60 cm a dvojdielna skrinka so šírkou 60 cm. V spodnej časti sa nachádza dvojdielna skrinka pod drez, užšia skrinka s jednými dvierkami a zásuvkou a dvojdielna skrinka s úzkymi dvierkami a zásuvkami.

Späť ↑

Bonus: Kuchynská linka Lora – nechajte sa očariť dreveným vzhľadom kuchyne


Drevena kuchynska linka lora

Exkluzívna kuchynská zostava Lora poteší každého náročnejšieho zákazníka tradičným klasickým vzhľadom drevenej kuchyne. Nábytok Tempo Kondela vyrobil pre Vás túto zostavu vo farebnom prevedení jelša.

Korpus skriniek je vyrobený z DTD laminovaných dosiek a dvierka z MDF. Rozmer hornej časti zostavy je spolu s digestorovou skrinkou je 2,4m a spodný rozmer je 1,8m. Sklo horných skriniek je číre.

Zobraziť v obchode

Pokiaľ by vám bolo skriniek málo, je možné si dokúpiť nielen rôzne sektorové skrinky, ale aj rampy a univerzálny Ľ/P drez Lay On.

 

10 najkrajších kuchynských liniek! Lacné kuchyne do bytu alebo domu
3.8 (76%) 5 hlasov

Máte skúsenosti s týmto produktom? Pridajte hodnotenie.

Napísať komentár

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0