TOPlist TOPlist
Rebríček 5 víťazných
Grilov na trhu
Test grilov 2018 !
Najlepšie grily

Gril Tefal Optigrill+ gc712d34 recenzia

Dobroty ako od profesionála Pre mňa ako mladého chalana, ktorý má nadšenie pre náročnú a modernú techniku je tento gril ako stvorený! Často pripravujem rôzne párty, oslavy a samozrejme aj nestarnúcu klasiku – letné grilovačky. Tento gril ...

9.3
2 Gril Catler GR8012

Gril Catler GR8012

Kompaktný gril Catler GR8012 sa perfektne hodí na grilovanie do záhrady ale výborne zapadne aj do vašej kuchyne. Takto si svoje obľúbené jedlá môžete vychutnávať po celý rok a v pohodlí svojho domova. Porovnanie cien Nerezový kamarát Catler ...

9
3 G21 California BBQ Premium line recenzia

G21 California BBQ Premium line recenzia

Či už ste súčasťou veľkej rodiny alebo radi usporadúvate rodinné oslavy či stretnutia s priateľmi, gril G21 u vás nemôže jednoducho chýbať! Značka G21 je celosvetovo známa a patrí medzi najluxusnejšie nemecké značky grilov. Nie len značka ale aj ...

8.7
4 Tefal GC 305012 recenzia

Tefal GC 305012 recenzia

Porovnanie cien Tefal GC 305012 - NAJjednoduchší na svete! Presne tak. Gril Tefal GC 305012 UC 600 pre mňa rozhodne patrí medzi grily s najjednoduchšou obsluhou. Žiaden zbytočne veľký počet ovládacích gombíkov a napriek tomu príjemný čas ...

Hodnotenie používateľov:
8.5
5 Sencor SBG 106BK

Sencor SBG 106BK

Gril Sencor SBG 106BK je ideálny na prípravu chutného mäsa, chrumkavej zeleniny a čohokoľvek iného. Porovnanie cien Sencor SBG 106BK - Ľahkosť a jednoduchosť Tento skvelý elektrický gril som si zamilovala od prvého dňa. Najviac ma zaujala jeho ...

8

Recenzie grilov

Rady, skúsenosti a porovnanie cien na trhu.

Záhrada s grilom pôsobí na svoje okolie priam magneticky. Omamné vône sa šíria do všetkých kútov a človeku sa zbiehajú chúťky na nejakú tú dobrotu z mriežky. Veru tak, grilované jedlá majú svoje čaro a k letu neodmysliteľne patria. Výsledná kvalita pokrmov však nezávisí len od gurmánskeho umenia šéfkuchára, ale aj od úrovne “aparatúry”. Vybrať správny gril pritom nie je vôbec náročné.

Prinášame vám prehľad niekoľkých zásad, na ktoré by ste pri kúpe grilovacieho ústrojenstva mali dbať. Jeho kvalita sa totiž priamo podpíše aj na chuťových vlastnostiach pripravovaných pokrmov.

Chýbať nebudú ani odporúčania na konkrétne modely.

 

Konštrukcia a stabilita

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek gril z ponuky predajcu, najdôležitejším faktorom je jeho výrobný materiál a konštrukcia. Od týchto faktorov je priamo závislá nielen životnosť, ale aj bezpečnosť a komfort používania.

Plynový, elektrický, gril na drevené uhlie – každý má svoje čaro a prednosti, v prvom rade však musí spĺňať isté konštrukčné požiadavky. Zamerajte sa najmä na materiál, z ktorého sú vyrobené telo a veko. Rôzne plasty, imitácie a pofidérne vyzerajúce povrchy odignorujte a kupujte iba gril z kvalitného kovu (napr. označenie Quantanium). Len ten vám totiž poskytne dostatočnú stabilitu a odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Gril musí byť pevný a jeho jednotlivé časti do seba musia bezproblémovo zapadať. Mali by byť prístupné (kvôli čisteniu a údržbe), resp. jednoducho odmontovateľné.

Veľmi dôležitou súčasťou je, prirodzene, rošt. Najkvalitnejšie sú liatinové a nerezové, pokryté kvalitným smaltom. Rošt musí byť dostatočne veľký, predovšetkým kvôli efektívnemu rozvodu tepla a rovnomernému grilovaniu.

Pri výbere by ste mali dbať aj na rôzne úložné a odkladacie plochy, rovnako tiež držadlá a úchyty. Tie by mali byť dostatočne veľké, pevné a praktické, ideálne teplo nevodivé.

 

Späť ↑

Aký druh si vybrať?

Už dávno neplatí, že v obchodoch nájdete iba grily na drevené brikety a uhlie. Ponuka je naozaj široká a zorientovať sa v rôznych typoch výrobkoch môže dať zabrať. Toto sú kľúčové aspekty troch najbežnejších druhov grilov podľa zdroja paliva:

 • grily na drevené uhlie bývajú lacné a jednoducho obsluhovateľné, rozoberateľné, sú maximálne prenosné a praktické; príprava pahreby i pokrmu však trvá dlhšie, rovnako tiež čistenie po použití; zároveň nemôžete regulovať výkon
 • plynové grily sú jednoduché na obsluhu, fungujú podobne ako sporáky v domácnosti; do pripravovaných pokrmov nevnikajú škodliviny; pokrmy sa na nich dajú pripraviť pomerne rýchlo; patria však medzi najdrahšie a najťažšie (kvôli propán-butánovej fľaši)
 • elektrické grily sú akousi zlatou strednou cestou; sú cenovo prístupné a jednoduché na prevádzku, údržbu a prenášanie; jedlo na nich sa dá pripraviť rýchlo, dokážete efektívne ovládať výkon; mávajú však menšiu kontaktnú plochu a potrebujú elektrickú prípojku, čiže nie sú až také praktické na použitie v exteriéroch

Späť ↑

Elektrické grily


 • Elektrický druh grilov je zrejme najflexibilnejší. Ak totiž máte k dispozícií elektrickú prípojku, môžete ho používať takmer všade, v interiéri, na záhrade, na balkóne či terase.
 • S tým súvisí aj jeho praktickosť, nakoľko takýto gril býva ľahší a menší a tým pádom jednoduchšie prenosný.
 • Samozrejmosťou jevyššia rýchlosť prípravy pokrmu.
 • Grilované suroviny sú zdravšie, nakoľko tuk z nich sa zachytáva v tácke určenej na odkvapkávajúci tuk.

 

Cena elektrických grilov začína na hranici 40 eur.

Spomedzi elektrických grilov si môžete vybrať klasický, ktorý ohrieva suroviny odspodu.

Ďalším druhom je tzv kontaktný gril, ktorý pripravuje jedlo z oboch strán naraz (zhora aj zdola).

 

Pri výbere grilu klaďte dôraz aj na povrch grilovacej dosky. Rovná, hladká, alebo rebrovaná. Mäso najlepšie pripravíte na rebrovanej doske, zatiaľ čo zeleninu, alebo palacinky je ideálne pripravovať na hladkej doske.

Funguje na princípe elektrickej špirály, ktorá sa nahrieva a teplo odovzdáva grilovacej doske či roštu. Tie zvyknú byť ošetrené kvalitným nepriľnavým povrchom s názvom QuanTanium.

Snáď jedinou nevýhodou je, že jedlo pripravené na elektrine postráda charakteristickú vôňu, typickú pre grily na uhlie

Pri výbere z tejto kategórie by ste mali dbať na:

 • kvalitnú, nepriľnavú povrchovú úpravu (QuanTanium)
 • veľkosť a prenosnosť (podľa toho, kde ho chcete používať)
 • príkon (aspoň 1 700 W) a možnosti regulácie teploty
 • jednoduchosť údržby a čistenia

Späť ↑

Plynové grily


Ďalšou populárnou kategóriou sú plynové grily. S istým zjednodušením môžeme povedať, že ide o  zariadenia podobné sporákom. Majú platňu s horákmi, ktoré rovnomerne ohrievajú celú grilovaciu dosku.

Jednoduchá regulácia teploty je veľkou výhodou, ktorá robí gril vďačným na používanie.

To sa odrazí aj na rýchlejšej príprave jedla.

Čo sa týka veľkostí, plynové grily bývajú jedny z najväčších a najťažších. Je to najmä kvôli masívnejšej konštrukcii a prítomnosti propán-butánovej fľaše.

Existujú však aj menšie, cestovné plynové grily.

Populárnou súčasťou výbavy plynových grilov sú tzv. flavorizéry, lišty, na ktoré kvapká šťava z jedla. Jej odparovaním pokrm dostáva charakteristickú vôňu a chuť ako z briketových grilov.

Pri výbere si všímajte:

 • hmotnosť a rozmery (pred aj po zložení)
 • počet horákov a možnosti regulácie teploty
 • vlastnosti propán-butánovej fľaše (veľkosť, objem, napájanie)

Späť ↑

Grily na drevené uhlie/brikety


Klasický typ grilov, dlhodobo populárny a najpredávanejší. Teplo vzniká postupným ohrievaním drevených kúskov uhlia či brikiet. Už len pripraviť správnu pahrebu Vám bude nejaký čas trvať – uhlíky musia byť žeravé.

Príprava jedla je teda o čosi pomalšia a vyžaduje si prax, kým grilovanie zvládnete tak, ako sa patrí.

Teplota je regulovateľná vzduchovými otvormi, na ovládanie ktorých si nie každý zvykne.

Ide však o originálny a pôvodný grilovací zážitok. Šťava z jedla kvapká priamo na uhlie/brikety a jej odparovanie dáva jedlu nenahraditeľné chuťové vlastnosti.

Nehovoriac o lákavej vôni, z ktorej sa zbiehajú slinky.

Tento typ grilov je najobľúbenejším aj pre svoju cenu, ktorá pri niektorých modeloch začína na 10 eurách.

Pri griloch na pevné palivo si hlavne všímajte materiál, z ktorého sú urobené. Kvalitnejší materiál je zárukou dlhšej životnosti grilu. Dajte prednosť liatine, prípadne porcelánovej povrchovej úprave grilu.

TIP: Ak hľadáte inšpiráciu na chutné recepty z grilu. Pozrite si nasledujúce recepty.

 

Ak si plánujete zaobstarať takýto gril, všímajte si:

 

 • ovládanie prívodu vzduchu
 • konštrukčný materiál (výraznou mierou ovplyvňuje životnosť)
 • jednoduchosť údržby a čistenia
 • výkon grilu

 

Späť ↑

Vodný gril


Novinka na trhu, v ktorej si môžete pripraviť grilované jedlo zdravo a chutne. Zmes teplého vzduchu, dymu a vodnej pary urobí z grilovačky nezabudnuteľný labužnícky zážitok.

Medzi ohniskom a grilovacím roštom je umiestnená nádoba s vodou. Táto nádoba reguluje optimálnu teplotu a zároveň do nej odkvapkáva nadbytočný tuk.

Potraviny nemusíte počas grilovania otáčať. Veko a vzniknutá vodná para sa postarajú o rovnomerné prepečenie masa z oboch strán. Jedlo sa pripravuje zdravo a hlavne…zostáva šťavnaté.

Ako tepelný zdroj je najlepšie použiť drevo, najlepšie z listnatých stromov.

Vodné grily sú dosť drahou investíciou, preto na ne v obchodoch natrafíte zriedka. Za ten labužnícky zážitok to ale rozhodne nebude zlá kúpa.

Späť ↑

Spoľahlivé modely pre komfortné grilovanie

Na záver vám prinášame prehľad niekoľkých vybraných modelov, ktoré vo svojej kategórií patria medzi najpopulárnejšie a najspoľahlivejšie grily.

Campignaz – RBS 2 SERIES LXS

Pozvite celú rodinu, alebo všetkých priateľov či susedov a usporiadajte party, o ktorej sa bude ešte dlho rozprávať. Rozmery grilovacej plochy (52×36 cm) dovoľujú pripraviť jedlo pre celkom veľký počet jedlíkov.

Gril s patentovanou technológiou.

Plynový záhradný gril Campignaz RBS C-Line 1900 Super je vybavený novou vylepšenou RBS technológiou. Ide o patentovanú technológiu kde sú dva keramické horáky umiestnené na bokoch grilovacej dosky. O rovnomerné rozloženie tepla po celej ploche sa stará kovový profil – rozptylovač tepla, ktorý je umiestnený v dolnej časti grilovacej vane.

Vďaka umiestneniu horákov na bokoch grilu nehrozí vzplanutie odkvapkávajúceho tuku.

Majster grilovačky.

K tomuto titulu Vám dopomôžu ďalšie vychytávky v tomto grile.

Možnosť regulovať teplotu až do 300°C – šťavnatejšie grilované mäso ste ešte nejedli.

Teplomer a okienko na veku Vám dovolia presne sledovať stav grilovaných jedál.

Elektrické zapaľovanie horákov a postranné stolíky Vám značne uľahčia každú grilovačku

S týmto grilom bude každá oslava tou nezabudnuteľnou.

 

Catler GR8012 nerez – nakŕmi pár ľudí, ale aj celú party

Gril Catler GR8012

Kompaktný gril Catler GR8012 sa perfektne hodí na grilovanie do záhrady ale výborne zapadne aj do vašej kuchyne. Takto si svoje obľúbené jedlá môžete vychutnávať po celý rok a v pohodlí svojho domova. Porovnanie cien Nerezový kamarát Catler ...

9

Elektrický gril z drahšej cenovej hladiny Catler GR8012 Vás prekvapí nie len svojim príkonom (2200W) ale aj svojou všestrannosťou. Zapečené sendviče, prepečený steak a zelenina sú len časťou jedál, ktoré tento kontaktný gril zvládne pripraviť.

Grilovacia plocha

V tomto grile sú dve dosky – horná rebrovaná a dolná  hladká. Je len na Vašom rozhodnutí či pripravíte mäso, alebo zeleninu. A ak Vás je viac … za pár sekúnd sa kontaktný gril dá roztvoriť a máte z neho barbecue gril. Nič Vám nebráni pozvať priateľov na veľkú grilovaciu party.

Nepriľnavý povrch dosiek oceníte pri údržbe grilu. Jednoduché a nenáročné čistenie Vás už nebude nijako odrádzať od grilovania. Naviac, nebudete potrebovať veľa oleja na grilovanie.

Ovládanie

Gril je vybavený 15 minútovým časovačom, vďaka čomu nemusíte dohliadať na grilovanie.

Nastavenie teploty, od 180°C po 220°C Vám umožní pripraviť si jedlo presne podľa Vašej chuti.

 

Sencor SBG 106BK

Sencor SBG 106BK

Gril Sencor SBG 106BK je ideálny na prípravu chutného mäsa, chrumkavej zeleniny a čohokoľvek iného. Porovnanie cien Sencor SBG 106BK - Ľahkosť a jednoduchosť Tento skvelý elektrický gril som si zamilovala od prvého dňa. Najviac ma zaujala jeho ...

8

Elektrický stolný gril Sencor SBG 106BK má dve grilovacie plochy – rovnú aj rebrovanú, ktoré sú ideálne k príprave akéhokoľvek pokrmu, v ktoromkoľvek období. Môžete ho použiť kdekoľvek, kde máte prístup k elektrine..

Zabudnite na zdĺhavé čistenie.

Veľká grilovacia plocha sa jednoducho čistí, postačí Vám k tomu mokrá handrička, alebo servítka. Aj napriek svojej veľkosti je gril pomerne ľahký, skladný a manipulácia s ním je naozaj jednoduchá.

Na bezpečnosť sa nezabúda

Protišmykové nožičky a poistka proti prehriatiu sa postarajú o Vašu bezpečnosť a dlhšiu životnosť grilu.

Pomocou regulovateľného termostatu môžete rozohriať dosky na požadovanú teplotu od 100°C až po 220°C.

Keep Warm

Ak ste sa počas grilovania zarosprávali táto funkcia sa postará o to, aby bolo Vaše jedlo stále teplé. Táto funkcia udrží stálu teplotu grilovacích plôch 60°C.

Dopriať si grilované kuracie stehno môžete aj mimo sezóny, jediné čo k tomu potrebujete je tento gril.

 

Tefal GC 305012 UC 600

Tefal GC 305012 recenzia

Porovnanie cien Tefal GC 305012 - NAJjednoduchší na svete! Presne tak. Gril Tefal GC 305012 UC 600 pre mňa rozhodne patrí medzi grily s najjednoduchšou obsluhou. Žiaden zbytočne veľký počet ovládacích gombíkov a napriek tomu príjemný čas ...

Hodnotenie používateľov:
8.5

Malý, no výkonný kontaktný gril, ktorý je navyše veľmi nenáročný na údržbu, predovšetkým vďaka vyberateľným grilovacím doskám.

Nepriľnavý povrch a odkvapkávacia miska sú zárukami zdravej prípravy jedla.

Model disponuje nastaveniami teploty vhodnými pre široké spektrum pokrmov, na svoje si teda určite prídu aj gurmáni.

Kontaktný elektrický gril, s ktorým si môžete dopriať grilovacie hody kedykoľvek. Je síce trochu ťažší ale isto si ho obľúbite pre jeho jednoduchosť a praktickosť.

Vďaka dvom polohám – poloha na grilovanie a poloha na barbecue, si môžete dopriať presne to na čo máte chuť. Šťavnaté mäso, ryby, alebo zelenina sa v grile Tefal GC305012 pripravia rýchlo a hlavne zdravo.

Nenáročná údržba.

Rebrované dosky sa dajú vytiahnuť a umyť v umývačke riadu. Veľa práce s nimi pri čistení nebude, sú vyrobené z nepriľnavého materiálu.

Vďaka tomu nebudete potrebovať pri grilovaní množstvo oleja… ak vôbec nejaký bude treba. Prebytočná tuk odtečie do odkvapkávacej misky a Vy si môžete pokojne pochutiť na šťavnatom steaku.

V jednoduchosti je krása

Jednoduchšiu obsluhu už v oblasti grilov asi ani nenájdete. Tlačidlo na zapnutie a vypnutie grilu a jeden otočný gombík, ktorý slúži na nastavenie teploty.

Termostat s troma polohami Vám umožní pripraviť jedlo rýchlo, chutne a čo najlepšie. Stačí len nastaviť správnu teplotu a pustiť sa do grilovania.

Od tohto grilu neočakávajte kulinárske dobroty. Ak sa ale nedokážete vzdať grilovaných pochúťok na dlhú dobu s týmto grilom si ich môžete dopriať vždy, keď na ne dostanete chuť.

 

Tefal Optigrill EE GC702D34

Gril Tefal Optigrill+ gc712d34 recenzia

Dobroty ako od profesionála Pre mňa ako mladého chalana, ktorý má nadšenie pre náročnú a modernú techniku je tento gril ako stvorený! Často pripravujem rôzne párty, oslavy a samozrejme aj nestarnúcu klasiku – letné grilovačky. Tento gril ...

9.3

Gril, s ktorým sa naučia pracovať laici, ale aj BBQ majstri.

Tento výrobok je navyše veľmi nenáročnýna údržbu, disponuje odkvapkávacou miskou a nepriľnavé grilovacie plochy sú odnímateľné.

Grilovaciu sezónu si s grilom Tefal Ortigrill GC 712D34 môžete predĺžiť na celý rok. Malý elektrický gril s príkonom 2000 W vykúzli omamnú vôňu u Vás doma aj v chladnom či upršanom počasí.

Rebrovaná grilovacia doska má plochu 600 cm2, pokojne na nej pripravíte jedlo pre 2 až 4 osoby. Zeleninu, mäso, ryby,… tento gril zvládne pripraviť akúkoľvek surovinu. Po skončení grilovania sa vďaka nepriľnavej povrchovej úprave dosky nemusíte trápiť s náročným čistením.

Ovládanie, ktoré zvládne každý.

Grilovanie už ani nemôže byť jednoduchšie. Tento gril má 6 prednastavených programov (hamburger, hydina, tousty, hovädzie mäso, ryby/klobásy). Stačí len spustiť príslušný program a gril sa už i všetko postará sám. Gril je vybavený senzormi, ktoré rozoznajú hrúbku mäsa a nastavia správny čas a teplotu na prípravu jedla.

Ak ste dostali chuť na grilovanú zeleninu stačí len prepnúť grilovanie na manuál. Budete musieť na grilovanie dohliadať, ale rozhodne to stojí za to.

Aký máte najradšej steak?

Indikátor teploty Vás bude počas grilovania informovať o momentálnom stupni prepečenia. Čím červenší je indikátor tým viac je mäso prepečené. Krvavý, stredne prepečený, alebo prepečený steak si môžete dopriať kedykoľvek.

 

G21 California BBQ Premium line – urobí z Vás šéfkuchára

G21 California BBQ Premium line recenzia

Či už ste súčasťou veľkej rodiny alebo radi usporadúvate rodinné oslavy či stretnutia s priateľmi, gril G21 u vás nemôže jednoducho chýbať! Značka G21 je celosvetovo známa a patrí medzi najluxusnejšie nemecké značky grilov. Nie len značka ale aj ...

8.7

Plánujete urobiť grilovačku pre všetkých známych? Presne pre Vás je gril G21 California BBQ Premium line. Veľký plynový gril je pripravený na použitie okamžite ako k nemu pripojíte plynovú fľašu.

Jedinečný záhradný gril

Stabilná a pevná konštrukcia grilu odolá aj náhodným drgnutiam počas grilovačiek.

Záhradný gril využijete len počas priaznivých letných podmienok vonku, rozhodne ale na ne budete spomínať celý rok a nebudete sa vedieť dočkať chvíle, kedy zorganizujete ďalšiu party.

Štyri horáky s elektrickým zapaľovaním rovnomerne vyhrievajú celú grilovaciu plochu – vďaka tomu môžete na celú plochu rozložiť suroviny bez toho, aby ste sa obávali ako sa prepečú.

Už nemusíte odbiehať od grilovania

Všetko čo budete pri grilovaní potrebovať si môžete pripraviť na odkladacie plochy vedľa roštu. Horák pod pravou odkladacou doskou využijete ak bude počas grilovania pripravovať omáčky.

Vstavaný teplomer, regulácia plynu a odklápací kryt sú samozrejmou výbavou tohto grilu.

Flame Tamer

Systém, ktorý zabraňuje prebytočnému tuku stekať medzi plamene. Tuk steká do odkvapkávacej  misky v spodnej časti grilu. Zároveň tento systém zaisťuje rovnomerné vyhrievanie celej grilovacej dosky.

 

Catler GR 4011 – grilované mäso aj mimo sezóny

Elektrický kontaktný gril Catler GR 4011 perfektne zapadne do každej kuchyne. Vďaka nemu si pripravíte rôzne druhy grilovaného mäsa, rýb, ale aj zeleniny a sendviče.

Stačí utrieť a môžete pokračovať v grilovaní.

Rebrované grilovacie dosky sú opatrené nepriľnavou povrchovou úpravou Quantanium TM. Potraviny sa na nej nepripaľujú a je odolná voči poškriabaniu. Na ich vyčistenie dosiek Vám postačí papierová servítka. Až smiešne jednoduché, ale je to presne tak. Žiadne saponáty, žiadne odmáčanie… stačí len utrieť.

Ľahké ovládanie

Zelenina, alebo mäso – rozdiel je hlavne v hrúbke surovín. Pre tento gril to nie je problém. Výšku hornej dosky si môžete nastaviť presne podľa toho čo grilujete.

Nastavenie teploty je v rozmedzí 180 až 220°C.

Svetelná indikácia Vám dá vedieť kedy sú grilovacie dosky nahriate.

 

Compass PARTY POINT

Compass PARTY POINT recenzia

Najlepšia cena na trhu Compass party point to je pravý párty spoločník Aké by to bolo leto bez šťavnatých steakov a chrumkavej grilovanej zeleniny? Leto je totiž ideálnym obdobím na organizovanie rôznych párty či rodinných osláv. Za ...

8.8

Elegantný záhradný gril je vybavený systémom Flame Tamer, s ktorým jednoducho skrotíte plamene, rovnomerne vyhrejete celú grilovaciu plochu a zároveň zabránite odkvapkávaniu mastnoty medzi plamene.

Záhradný plynový gril, s ktorým pohostíte celú rodinu. Posedenie vonku na záhrade sa s týmto grilom zmení na labužnícke hodovanie.

Piezoelektrické zapaľovanie a možnosť regulácie plynu je v tomto grile samozrejmosťou. Stačí pripojiť plynovú fľašu a gril Compass PARTY POINT môžete hneď použiť.

Hody môžu začať

Pod vekom grilu sú dve grilovacie mriežky. Na hlavnej mriežke pripravíte mäso. Nad ňou je zavesená druhá mriežka, určená na slabšie grilovanie, alebo na udržiavanie teploty potravín. Takto môžete podávať naraz mäso aj zeleninu a nik nemusí čakať kedy bude to či ono hotové.

Flame Tamer

Systém Flame Tamer sa postará o zdravú prípravu všetkých grilovaných surovín. Kovový profil umiestnený nad horákmi zabráni tuku stekať do horákov a zároveň sa postará o rovnomerné rozohriatie celej grilovacej plohy. Prebytočný tuk steká po stenách grilu do odkvapkávajúcej misky.

Všetko po ruke

Po krajoch grilu sú odkladacie plochy. Všetko potrebné na grilovanie takto budete mať vždy po ruke.

Dve kolieska sa postarajú o jednoduchú manipuláciu s grilom. Môžete ľahko umiestniť kdekoľvek v záhrade. Mimo grilovacej sezóny ho rýchlo a bez starostí odložíte.

Test grilov 2018 – Recenzie, porovnanie cien a vaše skúsenosti
4.6 (92.5%) 8 hlasov
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Cameras (0)
 • Phones (0)
Compare
0