TOPlist TOPlist

Gril Tefal Optigrill+ gc712d34 recenzia

143.60€ 191.33€
Najlepšia cena na: vybavakuchyne.sk

Dobroty ako od profesionála

Pre mňa ako mladého chalana, ktorý má nadšenie pre náročnú a modernú techniku je tento gril ako stvorený! Často pripravujem rôzne párty, oslavy a samozrejme aj nestarnúcu klasiku – letné grilovačky.

Tento gril využívam celoročne, či príležitosť je alebo nie je. Chutný šťavnatý steak, grilovanú rybu alebo zeleninu si môžem vychutnať v pohodlí domova hoc aj každý deň. Jedlo je vždy profesionálne pripravené, s maximálnou chuťou a vôňou.

Cena za ktorú sa jednoducho oplatí

Všetky funkcie, aké si len viete predstaviť

Na výber máte až zo 6 nastaviteľných programov, podľa ktorých si môžete sami pripraviť hamburgery, toasty, panini, klobásy, červené mäso, ryby alebo hydinu.

Jednoducho čokoľvek!

Gril Tefal Optigrill recenzia

 

Gril je veľmi inteligentný a dokáže zmerať nie len hrúbku ale aj množstvo pripravovaných ingrediencií. Gril si sám podľa toho prispôsobí čas a teplotu samotnej prípravy. Pokojne sa posaďte a o všetko sa postará gril Tefal Optigrill. Ak máte naopak chuť na zeleninu alebo čokoľvek iné, môžete použiť manuálny režim, pri ktorom sa teplota nemení. Jedlo si tak jednoducho pripravíte presne podľa vašich predstáv.

Tefal Optigrill recenzia

Vyššia trieda, Tefal OptiGrill+ GC714834:

Množstvo ďalších výhod prináša Tefal vo svojej vyššej rade OptiGrill+. S veľmi elegantným čiernym dizajnom, dokáže nadchnúť nejedného z nás a krásne zapadnúť do tmavo ladenej kuchyne.

 

Komplikovane jednoduchý

Ak sa vám gril zdá pre svoje obrovské množstvo funkcií príliš komplikovaný, vôbec to tak nie je. Jeho údržba či ovládanie je veľmi jednoduché. Všetky tlačítka a kontrolný panel nájdete na rukoväti, a tak máte prehľad o celej príprave vášho jedla.

Najväčšou bombou celého grilu je jeho svetelná a zvuková signalizácia. Máte chuť na krvavý alebo dobre prepečený steak? Gril vás bude informovať o stave v akom sa mäso nachádza, a vy si ho tak môžete vychutnať v čo najväčšej chuti.

Gril Tefal Optigrill EE GC702D34

Po grilovaní stačí gilovacie platne vybrať, umyť alebo hodiť do umývačky riadu. Mriežkované platne sú vyrobené z kvalitných nepriľnavých materiálov.

Gril Tefal Optigrill+ gc712d34 recenzia
5 (100%) 5 hlasov
9.3 Celkové hodnotenie
DO-KO-NA-LOSŤ!

Len tak sa dá opísať gril Tefal Optigrill+ gc712d34.

Cena
8.5
Prevedenie
10
Výkon
9.5
PLUSY
  • rýchle grilovanie
  • množstvo funkcií
  • pre náročných gurmánov
  • svetelná a zvuková signalizácia
  • dizajn
  • jednoduchá údržba
  • 6 nastaviteľných programov
MÍNUSY
  • menšia grilovacia plocha
Pridať vašu recenziu  |  Pozrieť recenziu produktu a komentáre

Máte skúsenosti s týmto produktom? Pridajte hodnotenie.

Napísať komentár

Celkové hodnotenie

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
0